BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 11955029

nr 1195 5029

Takarmatur

30-tal, glaskupa. Diameter: 22

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 6 augusti 2018
kl 19:56:30